(044) 561-26-90

(067) 465-59-27

Пн-Пт 09:30 - 17:00

 
Головна / Каталог / Домашня лінія / Миючий пилосос Lindwash 30 (підлогомийна машина)

Миючий пилосос Lindwash 30 (підлогомийна машина)

Миючий пилосос Lindwash 30 для дому

Компактна багатофункціональна машина для підлоги LindWash 30

Моющий пылесос LindWash 30 - це унікальна миюча система, що поєднує легкість, маневреність і практичність у виконанні найпростішого вологого прибирання з дивовижною здатністю прибирати навіть найстійкіші забруднення. Машина ідеально підходить для миття різних поверхонь, від грубих до делікатних.

За лічені секунди LindWash 30 допоможе вимити паркет, керамічну плитку, мармур, ковролін та будь-яке інше покриття для підлоги у Вашому будинку, гаражі, басейні та офісі. Конструкція миючої підошви дозволяє мити підлогу у двох напрямках (вперед-назад), залишаючи поверхню сухою та готовою до миттєвого використання. Завдяки двом всмоктуючим насадкам, спереду та ззаду щітки, Вам не доведеться чекати висихання підлоги або використовувати ганчірку, щоб прибрати залишки води з поверхні, Lindwash залишає її максимально сухою.

Двигун для підлогомийної машини Lindwash спеціально розроблений компанією Rotafil, відомою усьому світу з виробництва двигунів найвищої якості. Високоефективний двигун забезпечує виняткові характеристики всмоктування та повітряного потоку. Універсальний двигун щітки контролює її швидкість і забезпечує захист від перевантаження надійною електронною системою. Дозуючий насос подає точну кількість води і рівномірно розподіляє її по щітці, щоб миючий розчин використовувався оптимально.

Адреси магазинів, де проводяться демонстрації пилососів "наживо"

Опис Технічна інформація >>>
82700 грн
 

Додатково ви можете купити

Вал щітки для LindWash 302040 грн
Гумові валики для LindWash 302040 грн
М'який миючий засіб для текстилю та килимів Textile450 грн