(044) 561-26-90

(067) 465-59-27

Пн-Пт 09:30 - 17:00

 
Головна / О компании

О компании

Про компанію
Виробництво

Про компанію "Де Люкс" - ексклюзивного дистриб'ютора Lindhaus в Україні

ТОВ "Де Люкс" є ексклюзивним дистриб'ютором торгової марки Lindhaus в Україні..

Професійні та вертикальні пилососи торгової марки Lindhaus - це:

  • Висока швидкість прибирання;
  • професійна якість прибирання;
  • низький рівень шуму;
  • високий ступінь фільтрації повітря.

Вертикальні пилососи Lindhaus рекомендовані для експлуатації навіть у медичних лікувальних закладах.

З продукцією торгової марки Lindhaus:

  • Ваш будинок буде сяяти чистотою та свіжістю;
  • Ви зможете скоротити час збирання вдвічі, докладаючи менше зусиль;
  • Ви зможете більше часу приділяти собі та своїм близьким.

Ми – динамічна команда, яка дотримується високих стандартів на всіх гранях бізнесу, постійно розвивається та цінує свіжі ідеї!

Ми постійно знайомимо наших клієнтів з новинками та перевагами моделей елітної побутової техніки, яку ми пропонуємо, на виставках, презентаціях та торгових центрах міст Києва, Дніпро, Вінниці та Одеси.

На робочих місцях у постійно діючому режимі кваліфіковані фахівці нашої фірми ознайомлять, проконсультують та навчать користування технікою з найкращим результатом.

Ми пропонуємо техніку, що не має аналогів в Україні технічного оснащення та характеристик, гарантійний та сервісний супровід та обслуговування. Найвища якість продукції та сервіс, зручний для наших Клієнтів, дозволили нам за цей час сформувати стійкий попит на ринку України.

Нагору

 

Де виробляються пилососи Lindhaus?

виробництво пилососів

Компанія Lindhaus розташована в Падуї, Італія. "Маленька Японія", як називають цю область бізнес оглядачі за високі стандарти якості, розташована за 30 км на захід від Венеції, по технологічному коридору, що проходить між Міланом та Венецією.

У середині 80-х років XX століття компанія Rotafil, провідний виробник моторів для побутового та професійного обладнання, заснувала дочірнє підприємство, єдиною метою якого стала розробка та створення найкращих у світі пилососів домашнього та професійного застосування.

Очолив Lindhaus старший син власника Rotafil Мікель Массаро.

Для виробництва пилососів Lindhaus було збудовано спеціальну будівлю недалеко від заводу Rotafil. Це дозволило в чотири рази збільшити виробничі потужності. Кожен працівник на заводі Lindhaus знає весь цикл створення пилососів, багато хто з них постійно вдосконалюється, прагнучи покращити якість своєї роботи.

Шаблони пластикових частин пилососів виробляються безпосередньо на заводі Linhdaus, мотори поставляються із заводу Rotafil, а великі елементи машин створюються заводами, що працюють з такими відомими марками як Ferrari та Mercedes.

виробництво моторів

 

Повна автоматизація виробництва, жорсткий контроль та постійне тестування для покращення якості дозволили Lindhaus створити найкращі у світі пилососи для повного циклу збирання: чищення килимів, миття всіх видів підлогових покриттів, а також прибирання всіх важкодоступних місць.

Спочатку Lindhaus орієнтувалася на Європейський ринок. Але незабаром після виходу пилососів на ринок провідні комерційні виробники уклали контракти з Lindhaus на створення різних варіантів комерційних пилососів для інших торгових марок по всьому світу.

На сьогоднішній день Lindhaus працює з найвідомішими торговими марками в галузі клінінгового обладнання. Одночасно компанія просуває власну марку пилососів, яка вже завоювала собі популярність на ринках побутової техніки у Європі, США та інших країнах.

Нагору